Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

4+1 dôvodov, prečo váš biznis potrebuje virtuálnu prehliadku

Dostupnosť 24/7

Predávate byt alebo dom? Máte showroom, autosalón alebo vzorkovú predajňu? Potom je pre vás veľkou výhodou, že virtuálne prehliadky sú dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nemusíte teda vašich zákazníkov obmedzovať otváracími hodinami, víkendmi či sviatkami alebo nepriaznivým počasím. Môžu si vaše produkty prezrieť kedykoľvek z pohodlia domova a vy tak získate náskok pred konkurenciou!

Dôveryhodnosť firmy

Důvěra mezi vašim zákazníkům a vaší firmou je velmi důležitá. Pokud vaší firmě zákazník nedůvěřuje, s

Dôvera medzi vašim zákazníkom a vašou firmou je veľmi dôležitá. Pokiaľ vašej firme zákazník nedôveruje, s vysokou pravdepodobnosťou u vás nevykoná nákup. Ako vám s tým môže pomôcť virtuálna prehliadka?
Virtuálnou prehliadkou zákazníkovi ukazujete firmu takú, aká je a tým prinášate do obchodu transparentnosť. Máte výrobnú halu s desiatkami strojov? Skvelé! Ukážte to svetu prostredníctvom virtuálnej prehliadky. Zákazník tak okamžite pochopí, že ste silný a spoľahlivý obchodný partner.

Virtuálne prehliadky generujú organický dosah

V dnešnej dobe mnoho ľudí využíva mapy (či už aplikáciu v telefóne/tablete alebo na počítači) na vyhľadávanie hotelov, reštaurácií, kaviarní, obchodov a mnohých ďalších služieb. A práve tu sa ukazuje ako veľká výhoda, keď Váš biznis má virtuálnu prehliadku, ktorá je navyše prepojená s Google Maps. Google chce vo svojom vyhľadávaní (zjednodušene) používateľom zobraziť čo najlepšie a najrelevantnejšie výsledky. No a vzhľadom na to, že virtuálne prehliadky sú medzi užívateľmi obľúbené a generujú vysokú interakciu (viac v ďalšom bode), je pomerne vysoká pravdepodobnosť, že vášmu biznisu virtuálna prehliadka pomôže dostať sa vo vyhľadávaní pred konkurenciou.
Samozrejme, nestačí „zavesiť“ virtuálnu prehliadku do máp a čakať prílev zákazníkov. Ide však o veľmi efektívnu metódu, ktorá vám môže pomôcť v tesnom konkurenčnom súboji získať výhodu.

4+1 dôvodov, prečo váš biznis potrebuje virtuálnu prehliadku - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
4+1 dôvodov, prečo váš biznis potrebuje virtuálnu prehliadku - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

Virtuálne prehliadky zvyšujú interakciu

Čo to vlastne znamená? V dnešnej dobe má web stránku alebo profil na sociálnej sieti so skvelou grafikou, fotkami či dokonca videami, už takmer každá firma. Naopak virtuálna prehliadka je pre mnoho ľudí niečo, s čím sa v bežnej praxi nestretávajú a na čo narazia skôr sporadicky. Aj preto sa stále jedná o obsah, ktorého publikáciou (či už na webe, sociálnej sieti alebo priamo v Google Maps) dokážete svojho zákazníka nielen zaujať, ale aj udržať jeho pozornosť. A to je skvelý základ pre ďalšiu prácu so zákazníkom – vďaka prepojeniu ďalších elementov s virtuálnou prehliadkou je možné užívateľovi prezentovať napríklad jedálniček, detailné fotografie produktu či akékoľvek ďalšie informácie.

+ Bonusový tip:

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti nehnuteľností sme (okrem iného) vytvárali dve veľmi podobné kampane na Facebooku. Líšili sa od seba použitou kreatívou – grafikou či fotkou, ktorú koncový používateľ vidí a vníma. V jednej kampani bola použitá klasická fotka s grafickými prvkami a v tej druhej 360 ° panoramatická fotografia. A výsledky boli zaujímavé – klasická kampaň dosahovala cenu za interakciu na úrovni 1,55 Kč. To znamená, že za investovaných 1000 Kč do tejto kampane klient získal 645 interakcií s príspevkom.
Naproti tomu kreatíva s 360 ° panoramatickou fotografiou dosiahla výsledok 0,84 Kč za interakciu, čo znamená, že za investovaných 1000 Kč klientovi priniesla 1190 interakcií.

4+1 dôvodov, prečo váš biznis potrebuje virtuálnu prehliadku - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
4+1 dôvodov, prečo váš biznis potrebuje virtuálnu prehliadku - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

Kvalitný obsah v spojení s virtuálnou prehliadkou či 360 stupňovými panoramatickými fotografiami vám tak môže dokonca pomôcť znížiť náklady na marketing.

Obsah článku

Další články

PPC

PPC znamená platba za kliknutie, čo je typ online reklamy, pri ktorej platíte poplatok za

Číst více »
Naše služby

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Chcete info hneď? Zavolajte mi!