Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Čo je Collabim? – Zistite na čo sa používa

Collabim je skvelý nástroj, ktorý používame najmä na nezávislé sledovanie pozícií stránok našich klientov v organickom vyhľadávaní v Google a Zoznam. To však nie je jeho jediná funkcia.

Sledovanie konkurencie

Collabim tiež umožňuje sledovanie konkurenčných stránok a porovnávanie pozícií na jednotlivé kľúčové slová. Môžeme tak vidieť, ktoré kľúčové slová sú pre konkurenciu dôležité a môžu nám tak napovedať napríklad nové alebo alternatívne kľúčové slová aj k našim produktom alebo službám.

Analýza stránok

V platenej tarife, Collabim umožňuje hromadne analyzovať jednotlivé podstránky Vášho webu. Touto funkciou získate prehľadný report, v ktorom môžete skontrolovať, či sa napríklad v Title, nadpisoch H1, H2 a ďalších alebo meta popisoch atď. nachádzajú kľúčové slová, na ktoré stránky chcete optimalizovať. Collabim vám poskytne ucelený prehľad cieľových stránok a kľúčových slov, ktoré sa na týchto stránkach nachádzajú.

Sledovanie pozícií

V základnej free verzii umožňuje Collabim meranie na dennej báze pre 5 vybraných kľúčových slov a pre všetky ostatné kľúčové slová merania každých 14 dní. Na začiatok postačí využívať free tarifu, no po určitom čase sa zrejme nevyhnete prechodu na tarifu platenú. Je ale potrebné zdôrazniť, že tento nástroj ušetrí mesačne niekoľko desiatok hodín práce, preto sa táto investícia určite oplatí.

Obsah článku

Další články

ROAS

ROAS alebo návratnosť výdavkov na reklamu je kľúčovou metrikou používanou v online reklame na meranie

Číst více »
Naše služby

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Chcete info hneď? Zavolajte mi!