Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Komplexnýonline marketing

Kompletný balík marketingových služieb podľa vašich potrieb a preferencií pre dosiahnutie určených cieľov. 

Komplexný online marketing

Kompletný balík marketingových služieb podľa vašich potrieb a preferencií pre dosiahnutie určených cieľov. 

online marketing a reklama na internetu
užívateľov internetu
v SR môžete osloviť
online marketingom
0 mil.
Slovákov
nakupuje online
pravidelne
6 z

Ako Vášmu podnikaniu pomôžeonline marketing?

Zviditeľniť sa v online svete je v súčasnosti dôležité takmer pre všetky formy podnikania. Či už poskytujete služby, máte kamennú predajňu, eshop alebo čokoľvek ďalšie – je k tomu potrebná určitá propagácia – a tu v sebe zahŕňa komplexný online marketing. Ide nielen o starostlivosť o web a vytváranie obsahu pre organické vyhľadávanie (neplatené výsledky vyhľadávania), ale aj o tvorbu reklám všade, kde je to pre vás užitočné – Google, Facebook, Instagram atď.

Je dôležité, aby vás online našli nielen vaši existujúci zákazníci, ale hlavne tí potenciálni. Denne sa stretávame s firmami, ktoré fungujú v obmedzenom okruhu okolo seba, bez akéhokoľvek marketingu. Po čase sa však obmedzený okruh zákazníkov minie a tie existujúce nie sú nijako motivované k opakovanému využitiu služby alebo nákupu tovaru. Ako sa ale pohnúť z miesta a postupovať? Nechajte to na nás! Online marketing zahŕňa množstvo aktivít a pre každý typ podnikania je vhodné niečo iné. Spoločne vyberieme a navrhneme marketingovú stratégiu a aktivity tak, aby vám priniesli čo najväčší úžitok.

Komplexný online marketing - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

Dôverujú nám

Firmy, ktoré sa nás dennodenne spoliehajú 

Ako prebieha propagácia prostredníctvomonline marketingu?

Či už prevádzkujete e-shop alebo poskytujete svojim zákazníkom najrôznejšie služby – vytvoríme pre vás marketingovú stratégiu a navrhneme aktivity tak, aby vám priniesli čo najväčší úžitok.

Úvodná konzultácia

Online konzultácie cez Whatsapp, Teams, Skype (podľa preferencií). Pobavíme sa o vašich predstavách a požiadavkách a zistíme, čo pre vás môžeme urobiť.

Cenová ponuka

Podľa výstupov z úvodnej konzultácie vypracujeme nielen cenovú ponuku, ale aj podrobný popis prác, ktoré budú nasledovať a približný časový plán.

Upresnenie detailov

Ohľadom cenovej ponuky a plánu si všetko spoločne prejdeme a vysvetlíme tak, aby Vám bolo všetko jasné a zrozumiteľné. Stanovíme si tiež ciele projektu, ktoré budeme merať a vyhodnocovať. 

Práca na projekte

Keď je všetko stanovené a odsúhlasené a máme od vás všetky potrebné podklady, pustíme sa do práce.

Schvaľovanie

Všetky navrhnuté aktivity aj reklamný obsah s Vami vždy konzultujeme a „púšťame do sveta“ až po schválení.

Správa a optimalizácia

Väčšina aktivít vyžaduje pravidelnú kontrolu, starostlivosť a vyhodnocovanie. Na pravidelnej báze sledujme analytické nástroje a výkon aktivít a podľa toho pracujeme na ich zlepšení.

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Komplexný online marketing - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!