Marketing na sociálnych sieťach

Dostaňte sa bližšie k vašim zákazníkom – nezabúdajte na sociálne siete ako dôležitý komunikačný kanál

Marketing na sociálnych sieťach

Dostaňte sa bližšie k vašim zákazníkom – nezabúdajte na sociálne siete ako dôležitý komunikačný kanál

reklama a sprava socialnich siti pro male a stredni firmy
0
minút denne strávi
priemerný užívateľ
na sociálnych sieťach
0
miliardy ľudí
využíva
sociálne siete

Marketing a správasociálnych sietí

Buďte tam, kde sú vaši existujúci aj potenciálni zákazníci. V súčasnosti existuje množstvo druhov sociálnych sietí – rôzne vekové skupiny nájdete naprieč rôznymi platformami. Nechajte zákazníkov nahliadnuť do svojho biznisu cez zaujímavý a pútavý obsah, ktorý ich presvedčí, že vaša služba alebo produkt je to pravé.

Chladná anonymita sa už v dnešnej dobe až tak nenosí, práve naopak – môže pôsobiť nedôveryhodne. Okrem obsahu hľadajú potenciálni zákazníci na vašich sociálnych sieťach samozrejme aj referencie a sledujú vašu interakciu s existujúcimi zákazníkmi. Ktoré komunikačné kanály vybrať, ako tvoriť obsah, ako a kam ho dávať? Nechajte to na nás! Spoločne vymyslíme stratégiu, ktorá vám prinesie úžitok.

Dôverujú nám

Firmy, ktoré sa nás dennodenne spoliehajú 

Ako prebieha marketing na sociálnych sieťach?

Ktoré sociálne siete vybrať? Aký obsah tvoriť? Ako to celé prepojiť s marketingovou stratégiou a imidžom firmy? Nechajte to na nás!

Konzultácia

Online konzultácie cez Whatsapp, Teams, Skype (podľa preferencií). Pobavíme sa o vašich predstavách a požiadavkách a zistíme, čo pre vás môžeme urobiť.

Cenová ponuka

Podľa výstupov z úvodnej konzultácie vypracujeme nielen cenovú ponuku, ale aj podrobný popis prác, ktoré budú nasledovať a približný časový plán.

Upresnenie detailov

Ohľadom cenovej ponuky a plánu si všetko spoločne prejdeme a vysvetlíme tak, aby Vám bolo všetko jasné a zrozumiteľné. Stanovíme si tiež ciele projektu, ktoré budeme merať a vyhodnocovať. 

Práca na projekte

Keď je všetko stanovené a odsúhlasené a máme od vás všetky potrebné podklady, pustíme sa do práce.

Vyhodnocovanie a optimalizácia

Prebiehajúce kampane na sociálnych sieťach priebežne optimalizujeme a vyhodnocujeme. Tak isto vyhodnocujeme interakcie a ďalšie dôležité metriky aj pri klasických príspevkoch.

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Chcete info hneď? Zavolajte mi!