Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Tvorba úspešných webových stránok

Kto nie je online, akoby ani nebol…

Tvorba úspešnýchwebových stránok

Kto nie je online, ako keby ani nebol…

tvo
návštev na weboch
našich klientov je z
mobilných zariadení
0 %
je priemerný počet návštev
z prirodzených výsledkov
vyhľadávanie u našich klientov
0 %

Tvorba webových stránokv CMS systéme WordPress

V dnešnej dobe takmer všetci niečo Googlime. Otváracie hodiny, adresy obchodov, sortiment, informácie o službách, informácie o firmách, ktoré za tým stoja. No a keď tieto informácie nenájdeme o firme A, vysoko pravdepodobne prejdeme k firme B, o ktorej sme našli všetko, čo sme potrebovali. Webstránka je neoddeliteľnou súčasťou podnikania a zatiaľ to nevyzerá, že by to v budúcnosti malo byť inak. 

Tvorba webových stránok, ktoré skutočne zarábajú peniaze, nie je jednoduchý proces. Je preto dôležité zvoliť si spoľahlivého partnera, ktorý má v tejto oblasti skúsenosti a zároveň rozumie aj online marketingu – výsledkom bude po technickej stránke správne funkčný web, ktorý je orientovaný na maximálny predajný výsledok.

Aj keď sú webové stránky takmer pre všetky firmy nevyhnutnosťou, investícia do webov na mieru býva často pre menšie a stredné firmy priveľká. Okrem toho sa často javia investície do iných záležitostí ako dôležitejšie. 

My by sme Vám radi ponúkli kompromis – funkčný, estetický a z technickej stránky optimalizovaný web za prijateľnú cenu. Nemusíte sa trápiť so štúdiom tutoriálov na tvorbu webu na WordPresse, Shoptete a pod. Tvorba webových stránok tak už nebude pre Vás nekonečným bojom.  My to urobíme za Vás tak, aby sme Vám ušetrili čas, nervy aj peniaze.

 

tvorba webových stránok v CMS systéme WordPress

Dôverujú nám

Firmy, ktoré sa nás dennodenne spoliehajú 

Ako prebiehatvorba webových stránok?

Či už k nám prídete s jasnou predstavou a návrhom alebo netušíte, kde začať – sme tu pre vás. Spoločne vyberieme riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať nielen vašim požiadavkám, ale aj potrebám vášho podnikania.

Konzultácia

Online konzultácie cez Whatsapp, Teams, Skype (podľa preferencií). Pobavíme sa o vašich predstavách a požiadavkách a zistíme, čo pre vás môžeme urobiť.

Cenová ponuka

Podľa výstupov z úvodnej konzultácie vypracujeme nielen cenovú ponuku, ale aj podrobný popis prác, ktoré budú nasledovať a približný časový plán.

Doména a hosting

Podľa potrieb zaistíme nákup domény a hostingu podľa požiadaviek vášho projektu. V prípade potreby zriadime a sprevádzkováme emailové adresy.

Začatie prác

Pokiaľ sa jedná o redesign existujúcej stránky, práce začneme „u nás“ na našej subdoméne tak, aby bola prevádzka vášho existujúceho webu nenarušená. Úplne nové weby tiež vytvárame v chránenom a zaheslovanom prostredí, bez prístupu verejnosti.

Práca na projekte

Webové stránky vždy tvoríme a designujeme tak, aby ladili s celkovým imidžom vašej firmy. V prípade potreby pre vás vytvoríme aj logo či iné grafické prvky.

Schválenie a spustenie

Po celú dobu prác na webe k nemu budete mať prístup v zaheslovanej verzii – môžete tak prezerať, skúšať a pripomienkovať skôr, než web „spustíme“.

Testovanie

Pred spustením webovej stránky všetky elementy a funkcie webu otestujeme a vyskúšame naprieč všetkými zariadeniami. Tiež web prepojíme s analytickými nástrojmi, aby sme dokázali výsledky vyhodnocovať.

Správa a aktualizácia

O projekt sa staráme aj po dokončení. Či už sa jedná o drobné aktualizácie obsahu alebo bezpečnostné aktualizácie systému a zálohovanie – postaráme sa o web tak, aby bol aktuálny a zaistený na pravidelnej báze.

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Tvorba webových stránok - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!