Tvorba úspešných webových stránok

Kto nie je online, akoby ani nebol…

Tvorba úspešnýchwebových stránok

Kto nie je online, ako keby ani nebol…

tvo
0 %
návštev na weboch
našich klientov je z
mobilných zariadení
0 %
je priemerný počet návštev
z prirodzených výsledkov
vyhľadávanie u našich klientov

Tvorba webuv CMS systéme WordPress

V dnešnej dobe takmer všetci niečo Googlime. Otváracie hodiny, adresy obchodov, sortiment, informácie o službách, informácie o firmách, ktoré za tým stoja. No a keď tieto informácie nenájdeme o firme A, vysoko pravdepodobne prejdeme k firme B, o ktorej sme našli všetko, čo sme potrebovali. Webstránka je neoddeliteľnou súčasťou podnikania a zatiaľ to nevyzerá, že by to v budúcnosti malo byť inak.

Aj keď sú webové stránky takmer pre všetky firmy nevyhnutnosťou, investícia do webov na mieru býva často pre menšie a stredné firmy priveľká. Okrem toho sa často javia investície do iných záležitostí ako dôležitejšie. My by sme Vám radi ponúkli kompromis – funkčný, estetický a z technickej stránky optimalizovaný web za prijateľnú cenu. Nemusíte sa trápiť so štúdiom tutoriálov na tvorbu webu na WordPresse, Shoptete a pod. My to urobíme za Vás tak, aby sme Vám ušetrili čas, nervy aj peniaze.

Dôverujú nám

Firmy, ktoré sa nás dennodenne spoliehajú 

Ako prebiehatvorba webových stránok

Či už k nám prídete s jasnou predstavou a návrhom alebo netušíte, kde začať – sme tu pre vás. Spoločne vyberieme riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať nielen vašim požiadavkám, ale aj potrebám vášho podnikania.

Konzultácia

Online konzultácie cez Whatsapp, Teams, Skype (podľa preferencií). Pobavíme sa o vašich predstavách a požiadavkách a zistíme, čo pre vás môžeme urobiť.

Cenová ponuka

Podľa výstupov z úvodnej konzultácie vypracujeme nielen cenovú ponuku, ale aj podrobný popis prác, ktoré budú nasledovať a približný časový plán.

Doména a hosting

Podľa potrieb zaistíme nákup domény a hostingu podľa požiadaviek vášho projektu. V prípade potreby zriadime a sprevádzkováme emailové adresy.

Začatie prác

Pokiaľ sa jedná o redesign existujúcej stránky, práce začneme „u nás“ na našej subdoméne tak, aby bola prevádzka vášho existujúceho webu nenarušená. Úplne nové weby tiež vytvárame v chránenom a zaheslovanom prostredí, bez prístupu verejnosti.

Práca na projekte

Webové stránky vždy tvoríme a designujeme tak, aby ladili s celkovým imidžom vašej firmy. V prípade potreby pre vás vytvoríme aj logo či iné grafické prvky.

Schválenie a spustenie

Po celú dobu prác na webe k nemu budete mať prístup v zaheslovanej verzii – môžete tak prezerať, skúšať a pripomienkovať skôr, než web „spustíme“.

Testovanie

Pred spustením webovej stránky všetky elementy a funkcie webu otestujeme a vyskúšame naprieč všetkými zariadeniami. Tiež web prepojíme s analytickými nástrojmi, aby sme dokázali výsledky vyhodnocovať.

Správa a aktualizácia

O projekt sa staráme aj po dokončení. Či už sa jedná o drobné aktualizácie obsahu alebo bezpečnostné aktualizácie systému a zálohovanie – postaráme sa o web tak, aby bol aktuálny a zaistený na pravidelnej báze.

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Chcete info hneď? Zavolajte mi!