Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Webová - digitálna analytika

Získavanie kvalitných dát, vďaka ktorým spoznáte svojho zákazníka a dokážete zhodnotiť výkonnosť svojich komunikačných kanálov.

Webová - digitálna analytika

Získavanie kvalitných dát, vďaka ktorým spoznáte svojho zákazníka a dokážete zhodnotiť výkonnosť svojich komunikačných kanálov.

webova digitalni analytika
webov vôbec
nevyužíva
digitálnu analytiku
0 %
firiem nesleduje
návratnosť investícií
do marketingu
%

V čom spočívawebová analytika?

Aby sme mohli robiť online marketing alebo akúkoľvek jeho časť, sú potrebné dáta. A práve dáta sa získavajú prostredníctvom webovej analytiky – dáta o výkonnosti webu, o návštevníkoch, skrátka všetko, čo nám pomôže pracovať s webom z hľadiska online marketingu. Vám tieto dáta na druhej strane poskytnú prehľad o tom, ako sa vám darí v online svete.

Nástroje, ktoré spomínané dáta spracovávajú (napríklad Google Analytics alebo Marketing Miner) obsahujú a merajú obrovské množstvo dát, z ktorých je potrebné vedieť rozklíčovať relevantné informácie. Práve o to sa radi postaráme. Webová analytika zaberie množstvo času, ktoré vám radi ušetríme a získané informácie vám sprostredkujeme formou prehľadných reportov.

Webová analytika - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

Dôverujú nám

Firmy, ktoré sa nás dennodenne spoliehajú 

Ako prebiehawebová analytika?

Webovú analytiku robíme nielen ako súčasť projektov, na ktorých pracujeme, ale pracujeme aj na prehodnotení a preskúmaní existujúcich dát, ktoré nám zveríte do rúk.

Konzultácia

Online konzultácie cez Whatsapp, Teams, Skype (podľa preferencií). Pobavíme sa o vašich predstavách a požiadavkách a zistíme, čo pre vás môžeme urobiť.

Cenová ponuka

Podľa výstupov z úvodnej konzultácie vypracujeme nielen cenovú ponuku, ale aj podrobný popis prác, ktoré budú nasledovať a približný časový plán.

Upresnenie detailov

Ohľadom cenovej ponuky a plánu si všetko spoločne prejdeme a vysvetlíme tak, aby Vám bolo všetko jasné a zrozumiteľné. Stanovíme si tiež ciele projektu, ktoré budeme merať a vyhodnocovať. 

Práca na projekte

Keď je všetko stanovené a odsúhlasené a máme od vás všetky potrebné podklady, pustíme sa do práce.

Výstupy a vyhodnotenia

Všetky dáta prehľadne spracujeme do reportov. Reporty od nás obdržíte samozrejme aj s vysvetlením dát a s odporúčanými aktivitami a ďalším postupom vyplývajúcim z výsledkov.

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Webová analytika - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!