Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

7 tipov prečo si vybrať Elementor

Jednoduchosť

Elementor má oproti mnohým iným Builderom výhodu vo svojej jednoduchosti. Či už hovoríme o inštalácii samotného pluginu, ktorá prebieha na pár kliknutí, aktivácii PRO verzie, ktorú stačí nahrať cez „Add plugins“ / „Nahrať plugin“, alebo samotnej obsluhy a práce s pluginom.
Na designovanie webu s Elementorom nie sú nevyhnutné znalosti CSS, PHP či HTML (v niektorých prípadoch sa však napr. úprave CSS nevyhnete). Stránky bez pokročilých funkcií si tak dokážete vyskladať pomocou Elementora aj sami.

Garancia vrátenia peňazí

Rozhodli ste sa pre Elementor PRO ale po čase ste zistili že to nie je pre Vás ideálne riešenie? Aj to sa stáva. Našťastie Elementor ponúka 30 dennú garanciu na nové nákupy – pokiaľ nie ste z akéhokoľvek dôvodu spokojní s Elementorom PRO môžete požiadať o vrátenie peňazí. Dostanete späť plnú čiastku, ktorú ste za plugin zaplatili bez ďalších otázok. Garancia sa však nevzťahuje na predĺženie alebo upgrade už existujúcej licencie – je možné zažiadať iba v prípade nových licencií zakúpených pred menej ako 30 dňami.

Funkcie a widgety

Elementor má už vo svojej základnej verzii, ktorá je zadarmo, mnoho užitočných widgetov – jedná sa vlastne o predpripravené bloky s textom, obrázkom, nadpisom, tlačidlom a mnoho ďalšieho. Tieto prvky si môžete samozrejme designovať podľa svojho vkusu s takmer neobmedzenými možnosťami úprav.
Elementor v platenej verzii PRO má oproti tomu zadarmo navyše niekoľko ďalších widgetov, ktoré určite oceníte – napríklad cenníky, odpočítavanie, kontaktné formuláre, referencie a mnoho ďalších. Odpadá tak nutnosť inštalovať na web rad ďalších pluginov, ktoré web len zbytočne spomaľujú a tvoria aj nezanedbateľné bezpečnostné riziko (napr. v prípade, že sa neaktualizujú).

Veľké množstvo šablón

Elementor PRO obsahuje veľké množstvo predpripravených šablón jednotlivých stránok – od stránky s kontaktnými informáciami, cez úvodnú stránku, portfólio, blogový článok až po produktové stránky či landing pages. Pri tvorbe web stránky tak nemusíte začínať úplne od nuly, ale môžete využiť práve tieto šablóny, na ktorých sa dá stavať.

WYSIWYG

Skratka WYSIWYG znamená „What you see is what you get – čo vidíš to dostaneš“. Elementor sa radí medzi front-end editory, čo znamená že v reálnom čase vidíme, ako upravovaná stránka vyzerá. Nie je teda potrebné stránku po každej úprave publikovať, aby sme mohli vykonané zmeny vidieť. S Elementorom je výsledok hneď viditeľný bez toho, aby bolo nutné sa niekam preklikávať a odchádzať z editora – a to dokonca aj vo verzii pre tablet a telefón.

Mobil friendly

Skvelou funkciou Elementora je jednoduchosť editácie jednotlivých verzií stránky. Chcete nejaký blok textu, obrázky či kontaktný formulár zobraziť len na mobilných zariadeniach? Nie je problém! Už v základnej verzii Elementora je možné upravovať jednu stránku pre rôzne zariadenia a užívateľovi tak zobraziť presne taký obsah, aký potrebujeme a aký bude vyhovovať rozmeru displeja jeho zariadenia. Je možné meniť rozmery, rozloženie či celé sekcie jednoducho nezobraziť na jednotlivých zariadeniach.

Podpora

Nevyhnutnou a veľmi dôležitou súčasťou každého seriózneho pluginu pre WordPress je zákaznícka podpora. Skôr či neskôr totiž nastane technický problém alebo jednoducho situácia, s ktorou si nebudete vedieť poradiť. A tu prichádza na rad technická podpora, ktorú má Elementor na veľmi dobrej úrovni. Podporu sme využili už niekoľkokrát a z našej skúsenosti vždy reagovali do niekoľkých minút/ hodín a problém sme s ich pomocou vždy vyriešili.
Za zmienku tiež stojí, že samotné fórum častých otázok a dokumentácie k Elementoru je tiež na veľmi dobrej úrovni a po preštudovaní niekoľkých článkov či tipov dokážete často problém vyriešiť ihneď aj sami.

Obsah článku

Další články
Naše služby

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Chcete info hneď? Zavolajte mi!