Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Tvorba webu a online marketing pre Woodhouse

Už od vzniku firmy Woodhouse na slovenskom trhu s firmou dlhodobo spolupracujeme na ich online propagácii prostredníctvom webovej stránky, SEO a PPC reklám Google a Facebook.

wh logo
navýšenie návštev
z organického
vyhľadávania Google
0 %
rokov úspešnej
spolupráce
s klientom
0 +

Redesign webových stránok pre Woodhouse.sk

Začiatkom roku 2020 prebehol v našej réžii redizajn pôvodných webových stránok s cieľom priblížiť zákazníkom firmy katalóg projektov domov a predovšetkým prezentáciu referencií a práve prebiehajúcich stavieb, čo pôvodný web neumožňoval.

Tvorba nového webu

Potom, čo sme identifikovali nedostatky a najdôležitejšie časti webu, sme vytvorili niekoľko návrhov štruktúry a designu obsahu webových stránok. Tieto návrhy sme následne po niekoľkých kolách pripomienok a úprav spracovali do finálnej podoby webu.

smartmockups_l0m858zk

Výsledkom redizajnu webových stránok woodhouse.sk bol nárast návštev z organického výhľadávania až o 33%. Na webovú stránku sme pridali katalóg projektov domov, kde si užívateľ môže vyfiltrovať konkrétne projekty na základe kritérií – obytná plocha, počet izieb, počet kúpeľní, typ strechy, garáž, a tiež podľa toho, či sa má jednať o bungalov alebo poschodový dom. Webové stránky ďalej obsahujú informácie o referenciách a použitých technológiách – web je tak bohatý z hľadiska relevantného obsahu a obsahuje aj interné prelinkovanie. To všetko napomáha dobrému umiestneniu v organickom vyhľadávaní. Web bol optimalizovaný na relevantné kľúčové slová, ktoré sa vyhľadávajú v súvislosti so stavbou drevostavieb.

Woodhouse - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

Platená reklama

S klientom dlhodobo spolupracujeme na projekte aj v oblasti online reklamy – predovšetkým PPC reklamy v sieti Google aj na Facebooku.

Vďaka platenej reklame si klient našiel stabilnú zákaznícku základňu – vo vyhľadávacej reklame sme cielili na užívateľov, ktorí sa priamo zaujímali o stavbu domu – naopak sme eliminovali takých, ktorí nehľadali drevodom. Na sociálnych sieťach sme tiež cielili na publikum, ktoré z demografického, geografického a záujmového hľadiska zodpovedali cieľovému zákazníkovi klienta.

Vyjadrenie klienta

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Woodhouse - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!