Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

PPC kampane pre ShadowSys

Tvorba a dlhodobá správa reklamných kampaní v sieti Google Ads

logo

Platená reklama vo vyhľadávaní pre ShadowSys

Cieľom spolupráce bolo prepracovanie kampaní, ktoré spoločnosť mala vytvorené v reklamnom systéme Google Ads a ich celkové zvýšenie efektivity pri zachovaní rovnakej celkovej ceny.

Google Ads

Ako prvé sme v spolupráci s dodávateľom webového riešenia prepracovali sledovanie konverzií, ktoré nebolo používané a hodnotenie kampaní tak nemohlo prebiehať efektívne.

V súčasnosti sledujeme a vyhodnocujeme všetky kľúčové aktivity užívateľov na webe (a tiež konkrétne podstránky, na ktorých ku konverzii došlo) – odoslanie kontaktného formulára, kliknutie na email, kliknutie na telefónny kontakt, navštívenie kľúčových podstránok a ďalšie. S ohľadom na konverzie pravidelne sledujeme, vyhodnocujeme a optimalizujeme všetky reklamné kampane.

V druhej fáze prišla na rad analýza kľúčových slov, pri ktorej sme pracovali s predchádzajúcimi údajmi z Google Ads, Search Console a ďalšími zdrojmi. Vďaka analýze sa nám podarilo ihneď od začiatku vylúčiť veľké množstvo irelevantných vyhľadávacích otázok, čo do budúcnosti ušetrilo značnú čiastku za kredit. Štruktúru Ads účtu sme tiež rozšírili o desiatky nových kampaní a kľúčových slov, ktoré boli pre podnikanie klienta dôležité.

smartmockups_l0sbymx5

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Shadow Sys - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!

Ing. Kamila Ambrošová
+421 911 278 009
ambrosova@ajas.sk