Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Tvorba webovej stránky a PPC pre Prague Airport&City Transfers

Vytvorenie webu so systémom plánovania ciest s real time kalkuláciou ceny a trasy, online platbou, rezervačným systémom a prepojením s Google kalendárom

logo

Tvorba webovej stránky pre praguecitytransfers.com

Cieľom našej spolupráce bola tvorba webových stránok s rezervačným systémom, ktorý umožní zadanie trasy a požiadaviek zákazníka a na základe toho vypočíta cenu trasy, ponúkne príslušné vozidlá a umožní rezerváciu s platbou alebo bez nej. Rezervácie sú synchronizované s Google kalendárom. Vzhľadom na to, že ide o služby pre zahraničných klientov a turistov, je webová stránka v 7 jazykoch.

Nové webové stránky

Klient za nami prišiel s konkrétnou predstavou, ktorú sme spoločne na úvodnej schôdzke doladili a nasmerovali do takmer finálnej podoby.

Prvým krokom bolo sprevádzkovanie booking systému s výpočtom trasy (napojenie na Google API). Ďalej bolo nutné zadefinovať pravidlá jázd a ceny transferov.

Web je ďalej prepojený aj s platobnou bránou – po rezervácii je možná platba online. Rezervácieprepojené s Google kalendárom, klient aj vodiči tak ihneď po potvrdení rezervácie disponujú všetkými informáciami o transfere.

Na webe je aj chat pre priamu komunikáciu so zákazníkmi. Ďalej web klasicky obsahuje kontaktný formulár, cenník a FAQ sekciu.

smartmockups_l0scfebw

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Prague airport transfers - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!

Ing. Kamila Ambrošová
+421 911 278 009
ambrosova@ajas.sk