Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

PPC kampane pre Parilla Sound

Parilla Sound je slovenská firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá pôsobí nielen na Slovensku av Českej republike, ale aj po celej Európe. Firma sa zaoberá ozvučením a osvetlením eventov profesionálnymi audio-vizuálnymi systémami na kľúč. Profesionálny tím špecialistov zaisťuje priebeh akcií všetkého druhu na tej najvyššej úrovni.

logo

Google Ads PPC kampane pre Parilla Sound

Prvým krokom bolo stretnutie s klientom a prerokovanie podrobností a cieľov spolupráce. Dôraz bol kladený na zistenie a pochopenie činnosti firmy, pochopenie cieľového zákazníka a prieskum konkurencie na trhu.

Reklama vo vyhľadávaní

Po určení priorít nasledovala podrobná analýza kľúčových slov a vytvorenie štruktúry kampaní v Google Ads – vzhľadom na široké portfólio služieb bola štruktúra rozdelená čo najpodrobnejšie tak, aby sa zákazník po vyhľadaní služby dostal k čo najrelevantnejším informáciám.

Súčasne bola na webe nastavená analytika – napojenie na Google Analytics a Hotjar na sledovanie a vyhodnocovanie konverzií. Pre podrobnejšie sledovanie konverzií bol na webe nastavený aj Google Tag Manager – na sledovanie odosielania kontaktných formulárov a emailov.

smartmockups_l0sccl4w

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Parilla Sound - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!