Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Online marketing pre Erbesi

Talianska značka Erbesi pôsobí na slovenskom, českom a rakúskom trhu prostredníctvom výhradného zastúpenia už 10 rokov. Hlavným sortimentom je vysoko kvalitný luxusný nábytok pre novorodencov a batoľatá.

logo SK
medziročné navýšenie
počtu sledujúcich
na Instagrame
0 %
rokov úspešnej
spolupráce
s klientom
0 +

Tvorba microsites a PPC reklama pre Erbesi

So spoločnosťou Erbesi spolupracujeme už dlhé roky na marketingových aktivitách online aj offline. Či už ide o podporné weby – mikrostránky, optimalizáciu hlavného webu, PPC reklamy, sociálne siete či tlačoviny – pre spoločnosť pokrývame širokú škálu činností v oblasti marketingu.

Mikrostránky a platená reklama

Okrem správy platenej reklamy na sieti Google, bolo ďalším zadaním aj zlepšenie pozície v organickom (neplatenom) vyhľadávaní. Začali sme teda s ladením SEO na webovej stránke erbesi.sk a erbesi.cz pre český a slovenský trh – najmä meta prvky (nadpisy, popisky) ALT popisy obrázkov a interné prelinkovanie. Ďalej sme vytvorili pre český aj slovenský trh mikrostránky, o ktorých si taktiež môžete prečítať v našich referenciách.

smartmockups_l0sbrly8

Výsledkom týchto prác bolo z dlhodobého hľadiska zlepšenie umiestnenia stránok v neplatených výsledkoch vyhľadávania oproti konkurencii. Pre sledovanie a získavanie analytických dát týkajúcich sa nielen optimalizácie pre vyhľadávače, ale aj platené reklamy a výsledkov zo sociálnych sietí bolo na web nasadených hneď niekoľko sledovacích nástrojov – Google Analytics, Google Search Console, ďalej aj nástroj Collabim, neskôr Ahrefs a Marketing Miner, pre sledovanie monitorovaných odkazov a vstupných stránok.

Erbesi - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

Sociálne siete

Spoločnosť funguje už dlhšiu dobu – s príchodom sociálnych sietí bol samozrejme hneď založený Facebook a postupne aj Instagram. V súčasnosti tieto sociálne siete slúžia najmä na informovanie o novinkách v ponuke, o konaných akciách a podobne. V roku 2021 sa podarilo nadviazať aj prvá spolupráca s influencermi, ktoré tiež slúžia ako užitočný kanál propagácie a konverzií.

Vyjadrenie klienta

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Erbesi - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!