Využite teraz kredit až 350 € na reklamy Google – zistiť viac

Webové stránky a marketing pre Ravafol CZ a SK

Redesign webové stránky, tvorba a správa PPC kampaní, webová analytika, remarketingové kampane, konzultácie a poradenstvo súvisiace so SEO pre Ravafol SK

1k1
0 %
nárast návštev
z organického
vyhľadávania Google
0 +
rokov úspešnej
spolupráce
s klientom

Nové webové stránky pre Ravafol SK a CZ

Firma Ravafol je popredným výrobcom svetelnej reklamy na slovenskom, českom i zahraničnom trhu. Vyžaduje reprezentatívne a aktuálne webové stránky, ktoré sú spoľahlivým zdrojom informácií pre existujúcich klientov, a zároveň obsahom oslovia potenciálnych zákazníkov.

Tvorba webovej stránky

Ravafol mal webové stránky pre český a slovenský trh, pri tvorbe nového webu bola požiadavka aj na obsah anglického a nemeckého jazyka. Pôvodný český a slovenský web mali prístupy do administrácie každý zvlášť. Nové webové stránky, ktoré sme vytvorili, majú pre všetky jazykové mutácie jednu administráciu – tento spôsob je praktický a rýchly.

smartmockups_l0w9a4sp

Pôvodné riešenie neumožňovalo niektoré funkcie a zmeny a v niektorých ohľadoch bolo zastaralé – nový web je vytvorený v CMS systéme WordPress. Je rýchlejší, umožňuje ľahšiu modifikáciu a vďaka pluginu WPML aj bezproblémový chod všetkých 4 jazykových mutácií. Optimalizácia webového riešenia bola potrebná aj kvôli veľkému obsahu na webe – klient funguje na trhu dlhé roky a jedna jazyková mutácia obsahuje viac ako 200+ referencií a každá referencie obsahuje podľa rozsahu 5-40 fotografií. Kvôli ďalším jazykom ale tento obsah nie je duplikovaný – WPML neduplikuje žiadne súbory, ale umožňuje vytvorenie meta prvkov v databáze pre každý jazyk zvlášť (tým je web optimalizovaný pre vyhľadávače pre každý jazyk).

Ravafol - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk

PPC reklama a analytika

S klientom dlhodobo spolupracujeme aj na PPC kampaniach v sieti Google (v SR aj v sieti Zoznam). Klient využíva kampane vo vyhľadávacej sieti, remarketing a v obsahovej sieti aj formát AMPHTML. Vzhľadom k rozsahu a 4 jazykovým mutáciám bola na web nasadená pokročilejšia analytika, ktorá odosiela pre každý jazyk dáta do Google Analytics zvlášť.

Rýchly kontakt

Spojte sa s nami! Radi zodpovieme Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

Ravafol - Online marketing a tvorba webov - AJAS.sk
Chcete info hneď? Zavolajte mi!